Parolamı Unuttum
Lütfen mesajlarımızı yazarken yazım kurallarına uymaya ve Türkçemizi düzgün kullanmaya özen gösterelim.
Sohbet
 Türkiye'nin Flüt Sitesi Flütçü.Net - Forum » Genel » Sohbet
Mesaj icon Konu: Merhabalar Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
bad_pearl
Flütçü
Flütçü

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 8
Alıntı bad_pearl Cevaplabullet Konu: Merhabalar
    Gönderim Zamanı: 04.02.19 Saat 21:50
Acaba site aktif kullanılıyor mu? Baktığım tüm postlar birkaç sene öncesinden kalmış durumda. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.
IP
Volkan
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Simge
Site Doktoru

Gönderilenler: 2722
Alıntı Volkan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04.02.19 Saat 22:37
Sitemiz eskisi kadar aktif değil ancak içerdiği bilgi birikimini paylaşmaya devam etmek istiyoruz. Bu nedenle sitemizin mümkün olduğunca çalışır durumda olmasına özen gösteriyoruz. Herhangi bir konuda görüşe veya bilgiye ihtiyacınız varsa lütfen yazın, elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız. Sitenin temel direkleri halen siteyle ilgileniyor, merak etmeyin. Thumbs%20Up
IP
bad_pearl
Flütçü
Flütçü

Gönderilenler: 8
Alıntı bad_pearl Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08.02.19 Saat 16:57
Orjinalini yazan: Volkan

Sitemiz eskisi kadar aktif değil ancak içerdiği bilgi birikimini paylaşmaya devam etmek istiyoruz. Bu nedenle sitemizin mümkün olduğunca çalışır durumda olmasına özen gösteriyoruz. Herhangi bir konuda görüşe veya bilgiye ihtiyacınız varsa lütfen yazın, elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız. Sitenin temel direkleri halen siteyle ilgileniyor, merak etmeyin. Thumbs%20Up

Ben üniversite yıllarında heves edip flüt çalamamış ama geçen hafta itibarıyla yeniden bir enstrümana kavuşmuş otuzlu yaşlarının ortalarında birisi olarak önce siteyi görünce çok heyecanlanmıştım. Siteyi genel olarak inceledim enfes işler çıkarılmış. Keşke hala ilk günki gibi aktif olsa idi. Yine de çok sevindim hala buralarla ilgilenenler olduğu için Smile

Şimdilik sorum şu olacak. Yeni başlayanlar için hemen hemen her postta altes bu işin ana kitabı olarak öneriliyor. Peki ingilizce olan bu altes'i türkçeye çevirip okumak dışında nasıl faydalanabilirim acaba?

IP
Salih
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Simge
Atölye Müdürü

Gönderilenler: 2327
Alıntı Salih Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13.02.19 Saat 09:43
Altes'in metin kısımlarını şimdilik geçin. Nota kısımları önemli (yanlış hatırlamıyorsam sayfa 32 den başlayacaksınız)
Seyir defterlerini incelediniz mi? Oradaki gibi devam etmelisiniz. Altes'teki etütleri sırasıyla çalmaya başlamalısınız. Örneklerini Seyir defterlerinde dinleyebilirsiniz. Siz çalıştıkça hem nefesiniz, hem sesleriniz, hem parmaklarınız kontrol altına girecek, iyileşecek göreceksiniz.
Hevesiniz hiç gitmesin, ufak ufak çalışın işe yaradığını göreceksiniz :)
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Reklamlar

Türkiye'nin Flüt Sitesi - flütçü.net © 2007-2017