Parolamı Unuttum
Lütfen mesajlarımızı yazarken yazım kurallarına uymaya ve Türkçemizi düzgün kullanmaya özen gösterelim.
Selmer
 Türkiye'nin Flüt Sitesi Flütçü.Net - Forum » Flüt » Flüt Marka ve Modelleri » Selmer
Mesaj icon Konu: Conn-Selmer Prelude FL700E Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Amadeus
Flütçü
Flütçü
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 4
Alıntı Amadeus Cevaplabullet Konu: Conn-Selmer Prelude FL700E
    Gönderim Zamanı: 26.02.12 Saat 16:49
Herkese merhaba,

Sitenizi bir süredir takip etmekteyim ve henüz üye oldum. Forumdaki bilgilerin bana çok faydası oldu..

Flüte yeni başlıyacağım. Piyasa ve internetten yaptığım araştırlamalarda gördüm ki alacağınız flütün kalitesi ayırabilecepiniz bütçe ile doğru orantılı. Bu bağlamda ayırdığınız bütçe ile en kaliteli ve sizi yarı yolda bırakmayacak bir flüt edinmek en mantıklısı.

Benim bütçeme göre yani bu fiyata (500 - 600 TL arasında) piyasada 4 flüt markası var sanırım

1. Suzuki MCF1
2. Conn-Selmer Prelude FL700E
3. Stagg 77-FE
4. Travor James TJ 10X

Bu marka modeller arasında bir seçim yapacağım. Lakin Stagg için müzik merketlerin bir kısmından çok olumlu görüş almadım açıkcası. Ayrıca yaptığım araştırmalar neticesinde Conn-Selmer fiyat/performans açısından en iyisi gibi görünüyor.

Görüşleriniz bana yol gösterecek.

Şimdiden tşk.ler
Alper
IP
fadosolrelamisi
Flütçü
Flütçü
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 69
Alıntı fadosolrelamisi Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23.02.13 Saat 21:27
Merhaba,

Eğer listeniz bu şekilde ise tercihinizi Bağlantıları Yalnızca Üyelerimiz Görebilir Lütfen Üye Olun Ya Da Üyelik Bilgilerinizle Giriş Yapın olarak kullanmanızda fayda var. Zira gerek özellikleri gerekse de kalitesi açısından diğerlerine kıyasla birkaç gömlek üstün.

Modeller ve özellikleri hakkında geniş bilgi almak, karşılaştırma yapmak için sayfamızı ziyaret etmenizi öneririm.

Bağlantıları Yalnızca Üyelerimiz Görebilir Lütfen Üye Olun Ya Da Üyelik Bilgilerinizle Giriş Yapın

Aklınıza takılan herhangi bir şey varsa lütfen sormaktan çekinmeyin, teşekkürler.
Türkiye'nin Flüt Mağazası
Tüm Flütler Peşin Fiyatına 9 TAKSİT ile burada! Üstelik kargo da BEDAVA!
https://www.yanflut.com
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Reklamlar