Parolamı Unuttum
Lütfen mesajlarımızı yazarken yazım kurallarına uymaya ve Türkçemizi düzgün kullanmaya özen gösterelim.
Ücretli (Shareware ve Diğer) Yazılımlar
 Türkiye'nin Flüt Sitesi Flütçü.Net - Forum » Müzik ve Nota Yazılımları » Ücretli (Shareware ve Diğer) Yazılımlar
Mesaj icon Konu: Sibelius 7 Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
tortorella
Flütçü
Flütçü
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 17
Alıntı tortorella Cevaplabullet Konu: Sibelius 7
    Gönderim Zamanı: 04.08.11 Saat 13:15
Fırından yeni çıktıLOL 

7. sürümü çıkarmışlar. Sibelius kullanan olduğunu varsayaraktan yazayım dedim. 6'dan memnunum aslında ama 7'yi de merak ediyorum, şuan indirme aşamasındayım o yüzden nasıl bir yenilik geldiği hakkında bir şey yazamıyorum. Kullanıp da yeni sürümden haberi olmayanlara duyurayım istedim.

Bağlantıları Yalnızca Üyelerimiz Görebilir Lütfen Üye Olun Ya Da Üyelik Bilgilerinizle Giriş Yapın

düzeltme: video eklendi.

Düzenleyen tortorella - 05.08.11 Saat 00:27
IP
Lale
Kuzey Yıldızı
Kuzey Yıldızı
Simge
Alice in Wonderland

Gönderilenler: 2470
Alıntı Lale Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04.08.11 Saat 13:21
Yıllarca Encore kullandım, Finale'ye karşı hep bir isteksizliğim oldu, şimdi finale kullanmak üzere kandırıldım ama Sibelius içimde  ulaşılması gereken bir yer olarak yer aldı, alt tarafı nota yazacağım ama nasıl dram haline getirmişim olayı: )

Teşekkürler Tortorella, sen indir  sorun yoksa haber ver ben de indireyim, Sibelius'la kaynaşayım böylelikle: )

Düzenleyen Lale - 05.08.11 Saat 00:21
Y a ş l ı    B ü y ü c ü
IP
tortorella
Flütçü
Flütçü
Simge

Gönderilenler: 17
Alıntı tortorella Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04.08.11 Saat 13:38
Video ekledim ordan da bakabilirsiniz. Ben Finale de kullandım Encore da kullandım fakat bence en iyisi Sibelius. Bu programı en çok flüt çalarken eşlikleri yazmak için kullanıyorum. Daha basit bir cümleyle; eşlikleri yazıp üzerine de flüt çalıyorum. Bu Finale ve benzerleriyle de yapılabilir ama özellikle Sibelius'da bu daha zevkli; çünkü sesleri oldukça gerçekçi. Ve en çok da piyano konusunda gerçeğe çok yakın ses üretebilmişler.

İlk mesajda eklediğim vidyoda 4:10 dan itibaren dinlerseniz nasıl seslerle çalışabileceğinizi görebilirsiniz. Dijital ortamda bu kadar gerçekçi sesler başka programlarda zor. Smile
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Reklamlar

Türkiye'nin Flüt Sitesi - flütçü.net © 2007-2017