Parolamı Unuttum
Lütfen mesajlarımızı yazarken yazım kurallarına uymaya ve Türkçemizi düzgün kullanmaya özen gösterelim.
Yabancı Flütçüler
 Türkiye'nin Flüt Sitesi Flütçü.Net - Forum » Flüt » Ünlü Flüt Sanatçıları » Yabancı Flütçüler
Mesaj icon Konu: Nina Perlove Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Guests
Misafir
Misafir

Alıntı Guests Cevaplabullet Konu: Nina Perlove
    Gönderim Zamanı: 30.06.11 Saat 02:11
Nina Perlove hakkında bir kaç bilgi vermek istiyorum kısa kullanışlı bilgiler olacak muhtemelen. Dünyada kendi jenerasyonunda en çok dinlenen flütist olduğu söylenio 7milyonun üzerinde izlenmiş videolarının varlığı konuşuluyor arkasında realfluteproject.com sitesi var youtube symphony orkestrasında görev almakta ayrıca bu organizasyondan birinciliğide mevcut. northern kenntucky üniversitesinde eğitmen. oprah ın programına çıkmış ve onu youtube fenomeni olarak isimlendirmişler. ulusal flüt derneği genç sanatçı yaraşması, cincinnati flüt sempozyumu performansları, richardson genç sanatçı yarısması ve bunun gibi birçoklarında ödülleri var. 2004 yılında verdiği tezle ulusal flüt birliğinde tezine ödül verilmiş. çeşitli dergilerde yazıları yorumları yayımlanmış.2007de webbyaward kazanmış ve bu ödülün yüksek prestijinin olduğu söyleniyor ve her ne kadar pearl flutele çekilmiş videosu olsa ve süperse de kendisi sankyo artistidir. biyografisi çok uzundu kısalttım kısaltırken bazı yanlışlarım olmuş olabilir veya önemli yerlerini ıskalamış olabilirim... www.realfluteproject.com üzerinden videolarını izleyebilir sanal ortamdan ders alabilirsiniz.
IP
elektrolikit
Flütçü
Flütçü
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 79
Alıntı elektrolikit Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30.06.11 Saat 11:23
çok sevimli bir hanım özellikle greg pattillo ile olan performanslarına çok gülmüştüm. Artikülasyon konusunda çok şey öğrenmişimdir bu abladan. Katı bir klasikçi gibi gözükmesine rağman çok sevdiğim bir tonu var.

Buradan selamlarımı göndermeyi bir borç bilirim
IP
Lale
Kuzey Yıldızı
Kuzey Yıldızı
Simge
Alice in Wonderland

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2457
Alıntı Lale Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01.07.11 Saat 11:19
Bağlantıları Yalnızca Üyelerimiz Görebilir Lütfen Üye Olun Ya Da Üyelik Bilgilerinizle Giriş Yapın

Nina'nın sitesinde flutcu.net linkini de görebilirsiniz. Flutcu.net de onu destekliyor:
Bağlantıları Yalnızca Üyelerimiz Görebilir Lütfen Üye Olun Ya Da Üyelik Bilgilerinizle Giriş Yapın

: )

Düzenleyen Volkan - 02.07.11 Saat 04:22
Y a ş l ı    B ü y ü c ü
IP
Guests
Misafir
Misafir

Alıntı Guests Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01.07.11 Saat 17:01
en güzeli internet üzerinden de ders verio olması benim çok hoşuma gitti belli bi seviyeye gelsemde denesem :( realprojectflute.com bi süre önce yenilenmişti bu yüzden veya belkide benim internet sağlayıcım yüzünden realfluteproject.com da flutcu.neti desteklendiğini gösteren bi kanıt yok ama bizim sitemizde realfluteproject.com dan destek aldığı gözüküyor ayrıca realfluteproject arasında bi bağımız vardıysa nina perlove un kısada olsa biyografisi ve ismini geçirmiş olmaktan mutluyum :) ben yaptım ben :P kuzey yıldızı dolaylı olarak flutcu.net, aloneflute, nina perlove ve james galway pearl flute tercih etmemde oldukça büyük rol oynamışlardı bi kaçı bilmesede saydığım isimlerin tekrar teşekkür ederim :) ha söylemeyi unuttum ninanın sitesinde online derslerinden 2 ve ya 3 tanesinin videosuda var bi inceleyin derim :)

Düzenleyen Obscuration - 02.07.11 Saat 04:06
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Reklamlar