Parolamı Unuttum
Lütfen mesajlarımızı yazarken yazım kurallarına uymaya ve Türkçemizi düzgün kullanmaya özen gösterelim.
Pearl
 Türkiye'nin Flüt Sitesi Flütçü.Net - Forum » Flüt » Flüt Marka ve Modelleri » Pearl
Mesaj icon Konu: Pearl Flute Elegante (795 RBE) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Guests
Misafir
Misafir

Alıntı Guests Cevaplabullet Konu: Pearl Flute Elegante (795 RBE)
    Gönderim Zamanı: 30.05.11 Saat 01:48
çeşitli yurt dışı müzik aletleri satan mağzaların listelerinde minimum 1700 max 2200 EUR satılan pearl elegante flüdüne sahibim türkiyede keylan müzik satışını yapmakta eski fiyat listesinde 2600 euro olarak gözükmekte gamları doğru yaptığıma inandığımda çıkan sesi çok hoştu b kuyruklu modelidir umarım link kırık değildir umarım resimler nettir.

-Forza Emboucher
-Silver Head joint, Body, Foot Joint
-B Foot Joint
-Hand Made
-E Mechanism
-French Holes

Bağlantıları Yalnızca Üyelerimiz Görebilir Lütfen Üye Olun Ya Da Üyelik Bilgilerinizle Giriş Yapın

Düzenleyen Obscuration - 30.05.11 Saat 12:55
IP
Guests
Misafir
Misafir

Alıntı Guests Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30.06.11 Saat 01:48
Bağlantıları Yalnızca Üyelerimiz Görebilir Lütfen Üye Olun Ya Da Üyelik Bilgilerinizle Giriş Yapın

pearl flute almamda rol oynayan videolar videolardaki isimlerden öne çıkanları yazayım nina perlove Gareth Mclarenon( pearl artist ve Flute Wiseda Eğitmenlik yapmakta bilgi için www.pearlflute.com dan artistlerden aratıp bulabilirsiniz), James Galway ( nagahara artist [ :) ] ), Nina Perlove (şu anda en popüler flutistlerden biri sankyo artist internet üzerinden ders vermekte saati 75 dolar ayrıca ünlü flütistlerde başlıklar açıp hakkında bilgilerde eklemeyi düşünüyorum türkçe ve ingilizce olarak wiki de yok!)
IP
köhler
Flütçü
Flütçü
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 247
Alıntı köhler Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05.07.11 Saat 08:02
benim hocam pearl flutlerinin performans sanatçısıdır. Pearl bende denedim ve çok hoşuma gitti. Piyasaya iyi girmişler.
...
IP
Guests
Misafir
Misafir

Alıntı Guests Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05.07.11 Saat 15:06
senin hocanın bulabildiğim videosu:  Bağlantıları Yalnızca Üyelerimiz Görebilir Lütfen Üye Olun Ya Da Üyelik Bilgilerinizle Giriş Yapın
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Reklamlar

Türkiye'nin Flüt Sitesi - flütçü.net © 2007-2017